Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Badge of Sports
adidas Badge of Sports
adidas Badge of Sports
adidas Badge of Sports
adidas Badge of Sports
adidas Badge of Sports
adidas Badge of Sports
adidas Badge of Sports
adidas Badge of Sports
adidas Badge of Sports
Машки тренерки
Код на производ:
(HE2234)
adidas

adidas Badge of Sports

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
4.988 ДЕН
Моментална цена
4.988 ДЕН
Цена со попуст
3.741 ДЕН
Заштеда: 1.247 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS -
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL -
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL -
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Tricot 1 / 4zip машките lifestyle тренерки ве враќаат во раните денови на хип-хоп стилот и винтиџ спортската облека со карактеристичните adidas пруги и подигнатата крагна. Ткаенината од која се направена тренерките е доволно мека, удобна и издржлива за се што ве очекува тој ден. Нејзиниот ретро стил на оригинален начин го истакнува вашиот моден вкус и спортскиот дух. Ова безвременско парче облека, изработено од квалитетен материјал, секогаш е добро да го имате во гардероберот.Спецификација: Горен дел со патент и подигната крагна Џебови на горен и долен дел adidas лого на левата ногавица Primegreen рециклиран материјал со високи перформанси Материјал: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas Tricot 1 / 4zip машките lifestyle тренерки ве враќаат во раните денови на хип-хоп стилот и винтиџ спортската облека со карактеристичните adidas пруги и подигнатата крагна. Ткаенината од која се направена тренерките е доволно мека, удобна и издржлива за се што ве очекува тој ден. Нејзиниот ретро стил на оригинален начин го истакнува вашиот моден вкус и спортскиот дух. Ова безвременско парче облека, изработено од квалитетен материјал, секогаш е добро да го имате во гардероберот.
Спецификација:

 • Горен дел со патент и подигната крагна
 • Џебови на горен и долен дел
 • adidas лого на левата ногавица
 • Primegreen рециклиран материјал со високи перформанси
 • Материјал: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Тренерка
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS -
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL -
  2XL 2XL
  3XL 3XL -
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош