Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA Power
PUMA Power
PUMA Power
PUMA Power
Код на производ:
(847380-70)
PUMA

PUMA Power

Претходна цена
1.890 ДЕН
Моментална цена
1.890 ДЕН
Моментална цена
1.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Puma Power е спортски машки шорц за вежбање. Во текот на сончеви и топли денови, овозможете си чувство на удобност без разлика дали тренирате во теретана или во природа. Еластичниот појас ви овозможува совршено вклопување, додека страничните џебови ќе го олеснат складирањето на сите работи без кои не можете да го започнете важбањето. Шорцевите се направени од рециклирани влакна, како дел од амбицијата на Puma да се зачува животната средина. Спецификација: Машки шорцеви за тренинг Еластичен појас со учкур Стандарден крој Странични џебови Гумено No. 1 лого Рециклирани материјали Состав: 68% памук, 32% полиестер.
Подетално

Puma Power е спортски машки шорц за вежбање. Во текот на сончеви и топли денови, овозможете си чувство на удобност без разлика дали тренирате во теретана или во природа. Еластичниот појас ви овозможува совршено вклопување, додека страничните џебови ќе го олеснат складирањето на сите работи без кои не можете да го започнете важбањето. Шорцевите се направени од рециклирани влакна, како дел од амбицијата на Puma да се зачува животната средина.
Спецификација:

Машки шорцеви за тренинг

Еластичен појас со учкур

Стандарден крој

Странични џебови

Гумено No. 1 лого

Рециклирани материјали

Состав: 68% памук, 32% полиестер

Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд PUMA
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL
NS
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош