Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA Power
PUMA Power
PUMA Power
PUMA Power
Машка маица
Код на производ:
(847376-70)
PUMA

PUMA Power

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
1.190 ДЕН
Моментална цена
1.190 ДЕН
Цена со попуст
1.012 ДЕН
Заштеда: 178 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Puma Power е машка маица за вежбање. Пувствувајте се моќно кога тренирате и не дозволувајте ништо да ви пречи. Принтот на маицата изработен од гума и ребрестите делови на крагната придонесуваат за естетиката на вашето ново омилено спортско парче. Направена е од рециклирани влакна, како дел од амбицијата на Puma да се зачува животната средина. Спецификација: Машка маица за тренинг Ребреста крагна Гумен принт 100% памук.
Подетално

Puma Power е машка маица за вежбање. Пувствувајте се моќно кога тренирате и не дозволувајте ништо да ви пречи. Принтот на маицата изработен од гума и ребрестите делови на крагната придонесуваат за естетиката на вашето ново омилено спортско парче. Направена е од рециклирани влакна, како дел од амбицијата на Puma да се зачува животната средина.
Спецификација:

Машка маица за тренинг

Ребреста крагна

Гумен принт

100% памук

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд PUMA
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL
NS
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош