Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Машки дуксер
Код на производ:
(DM4672-407)
NIKE

NIKE Sportswear

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
4.790 ДЕН
Моментална цена
4.790 ДЕН
Цена со попуст
4.072 ДЕН
Заштеда: 718 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear машкиот спортски дуксер нуди чиста удобност и стил на спортското наследство. Инспириран од оригиналната Nike Windrunner јакна од 1978 година, овој дуксер има идентичен дизајн кој дава култен изглед. Плетената ткаенина ви овозможува да останете стоплени и да се чувствувате удобно, додека прилагодливата капуљача ви овозможува да ја прилагодите покриеноста. Nike Sportswear машкиот спортски дускер со капуљача е изработен од најмалку 75% рециклиран материјал. Спецификација: Модел: standard fit Еластични делови на ракавите и на половината Затворање со патент по цела должина Предни џебови Машинско перење Состав : 100% полиестер.
Подетално

Nike Sportswear машкиот спортски дуксер нуди чиста удобност и стил на спортското наследство. Инспириран од оригиналната Nike Windrunner јакна од 1978 година, овој дуксер има идентичен дизајн кој дава култен изглед. Плетената ткаенина ви овозможува да останете стоплени и да се чувствувате удобно, додека прилагодливата капуљача ви овозможува да ја прилагодите покриеноста. Nike Sportswear машкиот спортски дускер со капуљача е изработен од најмалку 75% рециклиран материјал.
Спецификација:

 • Модел: standard fit
 • Еластични делови на ракавите и на половината
 • Затворање со патент по цела должина
 • Предни џебови
 • Машинско перење
 • Состав : 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош