Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Код на производ:
(DO1824-657)
NIKE

NIKE Sportswear

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
1.190 ДЕН
Моментална цена
1.190 ДЕН
Моментална цена
1.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 8-9г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 10-11г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike SPORTSWEAR е детска маица за тинејџери. Заинтересирајте се да ги прераскажите логоата на Swoosh на оваа маица. Изработена е од лесна, пријатна на допир, памучна ткаенина во стандарден крој, што ја прави совршен избор за секој ден. Маичката е со кратки ракави и зајакната крагна. Дозволено е перење во машина за перење. Уживајте во препознатливиот дизајн и совршената удобност на оваа Nike маица, која буквално може да се комбинира со секое парче од вашата гардероба. Спецификација: Маица за тинејџери Swoosh лого Стандарден крој Состав: 100% памук Кратки ракави Засилена крагна Машинско перење.
Подетално

Nike SPORTSWEAR е детска маица за тинејџери. Заинтересирајте се да ги прераскажите логоата на Swoosh на оваа маица. Изработена е од лесна, пријатна на допир, памучна ткаенина во стандарден крој, што ја прави совршен избор за секој ден. Маичката е со кратки ракави и зајакната крагна. Дозволено е перење во машина за перење. Уживајте во препознатливиот дизајн и совршената удобност на оваа Nike маица, која буквално може да се комбинира со секое парче од вашата гардероба.
Спецификација:

 • Маица за тинејџери
 • Swoosh лого
 • Стандарден крој
 • Состав: 100% памук
 • Кратки ракави
 • Засилена крагна
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS 7-8г.
  YSM
  SM
  S 8-9г.
  YMD
  MD
  M 10-11г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош