Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Код на производ:
(DM8094-050)
NIKE

NIKE Sportswear

Претходна цена
1.990 ДЕН
Моментална цена
1.990 ДЕН
Моментална цена
1.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 8-9г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 10-11г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike SPORTSWEAR е машки lifestyle шорц кој ќе ви донесе удобност во топлите денови. Изработен е од мек памучен материјал, кој дава пријатно чувство и удобност во текот на денот и лесно ќе се вклопи во вашиот секојдневен стил. Учкурoт на еластичниот појас овозможува лесно прилагодување на вашата половина и на тој начин ја подобрува удобноста. Има многу практични странични џебови за складирање на вашите основни работи. Ултра меката ткаенина е мазна однадвор и мека одвнатре за максимална удобност. Овој Nike шорц е вистинскиот избор за љубителите на едноставниот спортски стил без непотребни детали. Спецификација: Машки lifestyle шорц Странични џебови Еластичен појас со прилагодлив учкур Состав: 80% памук и 20% полиестер Nike лого.
Подетално

Nike SPORTSWEAR е машки lifestyle шорц кој ќе ви донесе удобност во топлите денови. Изработен е од мек памучен материјал, кој дава пријатно чувство и удобност во текот на денот и лесно ќе се вклопи во вашиот секојдневен стил. Учкурoт на еластичниот појас овозможува лесно прилагодување на вашата половина и на тој начин ја подобрува удобноста. Има многу практични странични џебови за складирање на вашите основни работи. Ултра меката ткаенина е мазна однадвор и мека одвнатре за максимална удобност. Овој Nike шорц е вистинскиот избор за љубителите на едноставниот спортски стил без непотребни детали.
Спецификација:

 • Машки lifestyle шорц
 • Странични џебови
 • Еластичен појас со прилагодлив учкур
 • Состав: 80% памук и 20% полиестер
 • Nike лого

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS 7-8г.
  YSM
  SM
  S 8-9г.
  YMD
  MD
  M 10-11г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош