Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Pro 365
NIKE Pro 365
NIKE Pro 365
NIKE Pro 365
NIKE Pro 365
NIKE Pro 365
NIKE Pro 365
NIKE Pro 365
NIKE Pro 365
NIKE Pro 365
Женски хеланки
Код на производ:
(CZ9803-013)
NIKE

NIKE Pro 365

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
2.590 ДЕН
Моментална цена
2.590 ДЕН
Моментална цена
2.590 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Pro 365 женските хеланки се направени од мека ткаенина и ви овозможуваат удобност додека се истегнувате или трчате. Совршено се лепат на телото и ќе ви обезбедат беспрекорна удобност при носење. Овој производ е направен од најмалку 50% рециклирани материјали. Dri-FIT технологијата спречува влагата да остане на кожата, за да ви обезбеди пријатност и удобност. Мрежестите панели на задниот дел од ногавиците дополнително придонесуваат за проток на воздухот. Широкиот еластичен појас нуди добра покриеност и ги спречува несаканите поместувања на хеланките. Спецификација: Состав: 83% полиестер, 17% спандекс Должина 7/8 Широк еластичен појас Dri-FIT технологија Мрежести панели Машинско перење.
Подетално

Nike Pro 365 женските хеланки се направени од мека ткаенина и ви овозможуваат удобност додека се истегнувате или трчате. Совршено се лепат на телото и ќе ви обезбедат беспрекорна удобност при носење. Овој производ е направен од најмалку 50% рециклирани материјали. Dri-FIT технологијата спречува влагата да остане на кожата, за да ви обезбеди пријатност и удобност. Мрежестите панели на задниот дел од ногавиците дополнително придонесуваат за проток на воздухот. Широкиот еластичен појас нуди добра покриеност и ги спречува несаканите поместувања на хеланките.
Спецификација:

 • Состав: 83% полиестер, 17% спандекс
 • Должина 7/8
 • Широк еластичен појас
 • Dri-FIT технологија
 • Мрежести панели
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош