Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA ESS
PUMA ESS
PUMA ESS
PUMA ESS
PUMA ESS
PUMA ESS
PUMA ESS
PUMA ESS
Код на производ:
(586706-01)
PUMA

PUMA ESS

Претходна цена
1.390 ДЕН
Моментална цена
1.390 ДЕН
Цена со попуст
1.182 ДЕН
Заштеда: 208 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Puma ESS машките lifestyle шорцеви ќе станат неизоставлив дел од вашиот гардеробер. Еластичниот прилагодлив појас нуди добро вклопување додека страничните џебови и задниот џеб со патент обезбедуваат доволно простор за сите ваши ситници. Со купување на Puma памучни производи, вие поддржувате одржливо одгледување памук. Спецификација: Regular fit Еластичен прилагодлив појас Предни џебови Состав: 100% памук – француски фротир.
Подетално

Puma ESS машките lifestyle шорцеви ќе станат неизоставлив дел од вашиот гардеробер. Еластичниот прилагодлив појас нуди добро вклопување додека страничните џебови и задниот џеб со патент обезбедуваат доволно простор за сите ваши ситници. Со купување на Puma памучни производи, вие поддржувате одржливо одгледување памук.
Спецификација:

Regular fit

Еластичен прилагодлив појас

Предни џебови

Состав: 100% памук – француски фротир

Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд PUMA
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL
NS
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош