Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
Женска маица
Код на производ:
(DH4255-010)
NIKE

NIKE Sportswear Essential

Prosečna ocena:
5
ocena
ocena
1
(Oceni)

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Essential женската lifestyle маица ќе ви ја даде удобноста која ја посакате со дополнителен простор за опуштено чувство во текот на целиот ден. Едноставното извезено Swoosh лого на градите го комплетира и издигнува вашиот изглед на повисоко ниво. Овој производ е направен од најмалку 75% органски памучни влакна. Нејзиниот oversized крој со спуштени раменици ви дава лежерен изглед, без впечаток дека вашата маица е преголема. Ткаенината од памук од која е направена оваа маичка е мека и мазна. Спецификација: Женска маица – lifestyle Модел: oversized Везено Swoosh лого Машинско перење Материјал: 100% памук.
Подетално

Nike Sportswear Essential женската lifestyle маица ќе ви ја даде удобноста која ја посакате со дополнителен простор за опуштено чувство во текот на целиот ден. Едноставното извезено Swoosh лого на градите го комплетира и издигнува вашиот изглед на повисоко ниво. Овој производ е направен од најмалку 75% органски памучни влакна. Нејзиниот oversized крој со спуштени раменици ви дава лежерен изглед, без впечаток дека вашата маица е преголема. Ткаенината од памук од која е направена оваа маичка е мека и мазна.
Спецификација:

 • Женска маица – lifestyle
 • Модел: oversized
 • Везено Swoosh лого
 • Машинско перење
 • Материјал: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка

  • Fadile Ismaili
   Fadile Ismaili

   05.06.2022. 22:02

  Слични производи

  Помош