Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Pro
NIKE Pro
NIKE Pro
NIKE Pro
Код на производ:
(DM7687-222)
NIKE

NIKE Pro

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
1.912 ДЕН
Заштеда: 478 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike PRO е женски шорц за тренинг и други спортски активности. Облечете го со леснотија и уживате целодневна удобност. Изработен е од полиестер кој ви ја дава удобноста која ја заслужувате. Широкиот еластичен појас, додатокот од спандекс и тесниот крој ја нагласуваат вашата женственост. Dri-FIT технологијата ќе ви помогне да останете суви, а Swoosh логото на ногавицата ја нагласува вашата лојалност кон овој спортски бренд. Овој eco-friendly модел е дел од нашата EcoVision понуда направена од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои придонесуваат за заштита и зачувување на животната средина. Спецификација: Женски шорц за тренинг Состав: 83% полиестер и 17% спандекс Dri-FIT технологија Swoosh лого Широк еластичен појас.
Подетално

Nike PRO е женски шорц за тренинг и други спортски активности. Облечете го со леснотија и уживате целодневна удобност. Изработен е од полиестер кој ви ја дава удобноста која ја заслужувате. Широкиот еластичен појас, додатокот од спандекс и тесниот крој ја нагласуваат вашата женственост. Dri-FIT технологијата ќе ви помогне да останете суви, а Swoosh логото на ногавицата ја нагласува вашата лојалност кон овој спортски бренд. Овој eco-friendly модел е дел од нашата EcoVision понуда направена од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои придонесуваат за заштита и зачувување на животната средина.
Спецификација:

 • Женски шорц за тренинг
 • Состав: 83% полиестер и 17% спандекс
 • Dri-FIT технологија
 • Swoosh лого
 • Широк еластичен појас

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шорцеви CZ9194-010
  2.472 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шорцеви DA0899-574
  2.318 ДЕН
  Заштеда 25%
  3.090 ДЕН
  Помош