Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Summer
adidas Summer
adidas Summer
adidas Summer
adidas Summer
adidas Summer
adidas Summer
adidas Summer
adidas Summer
adidas Summer
Женска маица
Код на производ:
(H67050)
adidas

adidas Summer

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
2.388 ДЕН
Моментална цена
2.388 ДЕН
Моментална цена
2.388 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Единственото нешто подобро од прекрасното чувство после јогата е уживањето во Summer женската lifestyle маица. Можете да ја носите после тренинг, уживајќи во меката, памучна ткаенина на вашата кожа и сончевите зраци кои се наоѓаат на рамениците. Отворите на задната страна го прават вашиот стил впечатлив и овозможуваат оптимална слобода на движење. adidas памучните производи поддржуваат одржливо производство на памук. Спецификација: Модел: regular fit Тркалезна крагна Отвори на грбот Состав: 70% памук, 30% рециклиран памук.
Подетално

Единственото нешто подобро од прекрасното чувство после јогата е уживањето во Summer женската lifestyle маица. Можете да ја носите после тренинг, уживајќи во меката, памучна ткаенина на вашата кожа и сончевите зраци кои се наоѓаат на рамениците. Отворите на задната страна го прават вашиот стил впечатлив и овозможуваат оптимална слобода на движење. adidas памучните производи поддржуваат одржливо производство на памук.
Спецификација:

 • Модел: regular fit
 • Тркалезна крагна
 • Отвори на грбот
 • Состав: 70% памук, 30% рециклиран памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош