Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
Детски комбинезон
Код на производ:
(H65822)
adidas

adidas Essentials

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
1.688 ДЕН
Моментална цена
1.688 ДЕН
Моментална цена
1.688 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 62 2-3м
 • 68 3-6м
 • 74 6-9м
 • 80 9-12м
 • 86 12-18м
 • 92 18-24м
 • 98 2-3г.
 • 104 3-4г.
 • 110 4-5г.
 • 116 5-6г.
 • 122 6-7г.
 • 128 7-8г.
 • 134 8-9г.
 • 140 9-10г.
 • 146 10-11г.
 • 152 11-12г.
 • 158 12-13г.
 • 164 13-14г.
 • 170 14-15г.
 • 176 15-16г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ESSENTIALS се унисекс комплет за бебиња во кој ќе се чувстуваат удобно и топло. Мекиот памук е удобен за носење за време на сите нивни активности. Големото adidas лого го одржува нивниот весел дух. Копчињата на рамената ќе го олеснат облекувањето и соблекувањето. Еластичниот појас на долниот дел дополнително ќе придонесе за потребната удобност. Овој комплет за бебиња е дизајниран да ги поддржува активните и љубопитни малечки во текот на денот. Спецификација: Состав: 100% памук Нашите памучни производи поддржуваат одржливо одгледување на памук Еластичен појас на долниот дел Копчиња за рамо.
Подетално

adidas ESSENTIALS се унисекс комплет за бебиња во кој ќе се чувстуваат удобно и топло. Мекиот памук е удобен за носење за време на сите нивни активности. Големото adidas лого го одржува нивниот весел дух. Копчињата на рамената ќе го олеснат облекувањето и соблекувањето. Еластичниот појас на долниот дел дополнително ќе придонесе за потребната удобност. Овој комплет за бебиња е дизајниран да ги поддржува активните и љубопитни малечки во текот на денот.

 • Спецификација:
 • Состав: 100% памук
 • Нашите памучни производи поддржуваат одржливо одгледување на памук
 • Еластичен појас на долниот дел
 • Копчиња за рамо

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Комбинезон
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  62 2-3м
  68 3-6м
  74 6-9м
  80 9-12м
  86 12-18м
  92 18-24м
  98 2-3г.
  104 3-4г.
  110 4-5г.
  116 5-6г.
  122 6-7г.
  128 7-8г.
  134 8-9г.
  140 9-10г.
  146 10-11г.
  152 11-12г.
  158 12-13г.
  164 13-14г.
  170 14-15г.
  176 15-16г.
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош