Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA Evostripe
PUMA Evostripe
PUMA Evostripe
PUMA Evostripe
PUMA Evostripe
PUMA Evostripe
PUMA Evostripe
PUMA Evostripe
Женска маица
Код на производ:
(847070-17)
PUMA

PUMA Evostripe

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
1.490 ДЕН
Моментална цена
1.490 ДЕН
Моментална цена
1.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Подгответе се да ги надминете сите ваши очекувања во Puma Evostripe женската маица за вежбање. Оваа маица е дел од линијата на модерна спортска облека дизајнирана со стратешки поставени шевови, за подобрена флексибилност и слобода на движење. dryCELL ткаенината лесно ја апсорбира потта и ја отстранува од вашата кожа за да ве задржи суви и фокусирани на вежбањето. Раглан ракавите нудат оптимална слобода на движење. Направена е од рециклирани влакна, како дел од амбицијата на Puma да се зачува животната средина. Спецификација: Relaxed fit Раглан ракави dryCELL технологија Стратешки поставени шевови за зголемена флексибилност и слобода на движење Состав: 65% рециклиран полиестер, 35% вискоза.
Подетално

Подгответе се да ги надминете сите ваши очекувања во Puma Evostripe женската маица за вежбање. Оваа маица е дел од линијата на модерна спортска облека дизајнирана со стратешки поставени шевови, за подобрена флексибилност и слобода на движење. dryCELL ткаенината лесно ја апсорбира потта и ја отстранува од вашата кожа за да ве задржи суви и фокусирани на вежбањето. Раглан ракавите нудат оптимална слобода на движење. Направена е од рециклирани влакна, како дел од амбицијата на Puma да се зачува животната средина.
Спецификација:

Relaxed fit

Раглан ракави

dryCELL технологија

Стратешки поставени шевови за зголемена флексибилност и слобода на движење

Состав: 65% рециклиран полиестер, 35% вискоза

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд PUMA
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 848303-51
1.182 ДЕН
Заштеда 15%
1.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 848303-02
973 ДЕН
Заштеда 30%
1.390 ДЕН
Помош