Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Dri-FIT One
NIKE Dri-FIT One
NIKE Dri-FIT One
NIKE Dri-FIT One
NIKE Dri-FIT One
NIKE Dri-FIT One
NIKE Dri-FIT One
NIKE Dri-FIT One
Женски хеланки
Код на производ:
(DM7274-827)
NIKE

NIKE Dri-FIT One

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
4.390 ДЕН
Моментална цена
4.390 ДЕН
Цена со попуст
3.073 ДЕН
Заштеда: 1.317 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Охрабрете се да ги соборите вашите рекорди во Nike Dri-FIT One женските хеланки за тренинг. Овие хеланки се идеални за секаков вид на тренинг. Dri-FIT технологијата брзо и лесно ја отстранува потта од вашата кожа, оставајќи ве суви и свежи. Удобниот крој и меката ткаенина обезбедуваат удобност во секое време. Непроѕирната ткаенина ви овозможува целосна покриеност, за да бидете сигурни кога вежбате. Nike Dri-FIT One женските хеланки за тренинг се направени од најмалку 50% рециклиран материјал. Спецификација: Тесен крој Dri-FIT технологија Висок струк Два внатрешни џебови Машинско перење Состав: 79% полиестер, 21% спандекс.
Подетално

Охрабрете се да ги соборите вашите рекорди во Nike Dri-FIT One женските хеланки за тренинг. Овие хеланки се идеални за секаков вид на тренинг. Dri-FIT технологијата брзо и лесно ја отстранува потта од вашата кожа, оставајќи ве суви и свежи. Удобниот крој и меката ткаенина обезбедуваат удобност во секое време. Непроѕирната ткаенина ви овозможува целосна покриеност, за да бидете сигурни кога вежбате. Nike Dri-FIT One женските хеланки за тренинг се направени од најмалку 50% рециклиран материјал.
Спецификација:

 • Тесен крој
 • Dri-FIT технологија
 • Висок струк
 • Два внатрешни џебови
 • Машинско перење
 • Состав: 79% полиестер, 21% спандекс

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош