Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Run Fast All Over Print
adidas Run Fast All Over Print
adidas Run Fast All Over Print
adidas Run Fast All Over Print
adidas Run Fast All Over Print
adidas Run Fast All Over Print
adidas Run Fast All Over Print
adidas Run Fast All Over Print
Женска маица за трчање
Код на производ:
(HD7029)
adidas

adidas Run Fast All Over Print

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
3.088 ДЕН
Моментална цена
3.088 ДЕН
Цена со попуст
2.625 ДЕН
Заштеда: 463 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas RUN FAST OVER PRINT е женска маица со кратки ракави. Оваа adidas маица е дизајнирана за трчање и затоа ќе ви даде удобност без разлика на интензитето на вашиот тренинг. Технологијата AEROREADY ја апсорбира потта од вашата кожа за да останете суви и фокусирани. Заблескајте дури и кога сонцето ќе зајде со логото кое свети во темнина. Спецификација: Женска маица Кратки ракави Стандарден крој Светлечко лого Состав: 84% рециклиран полиестер, 16% еластин.
Подетално

adidas RUN FAST OVER PRINT е женска маица со кратки ракави. Оваа adidas маица е дизајнирана за трчање и затоа ќе ви даде удобност без разлика на интензитето на вашиот тренинг. Технологијата AEROREADY ја апсорбира потта од вашата кожа за да останете суви и фокусирани. Заблескајте дури и кога сонцето ќе зајде со логото кое свети во темнина.
Спецификација:

 • Женска маица
 • Кратки ракави
 • Стандарден крој
 • Светлечко лого
 • Состав: 84% рециклиран полиестер, 16% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица HB9381
  1.590 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.988 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица H59274
  1.392 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.988 ДЕН
  Помош