Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Real Madrid 21/22
adidas Real Madrid 21/22
adidas Real Madrid 21/22
adidas Real Madrid 21/22
adidas Real Madrid 21/22
adidas Real Madrid 21/22
adidas Real Madrid 21/22
adidas Real Madrid 21/22
adidas Real Madrid 21/22
adidas Real Madrid 21/22
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(HG8689)
adidas

adidas Real Madrid 21/22

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална цена
3.388 ДЕН
Цена со попуст
2.710 ДЕН
Заштеда: 678 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas REAL MADRID 21/22 се долен дел тренерки, кои ги носат играчите на Реал Мадрид. Многу се лесни и удобни. Со нив ќе ја покажете вашата припадност и љубов кон овој фудбалски клуб. Модерниот и елегантен дизајн внесува атрактивен изглед на познатиот клуб од Мадрид. Изработени се од рециклиран полиестер, па затоа се многу практични за сите временски услови. Патентот на долниот дел од ногавиците го олеснува облекувањето и соблекувањето. adidas секогаш ви гарантира најдобар можен квалитет. Спецификација: Состав: 100% рециклиран полиестер Primegreen Технологија AEROREADY Стандарден крој Стеснети ногавици Патент на дното на ногавиците Џебови со патент Машинско перење.
Подетално

adidas REAL MADRID 21/22 се долен дел тренерки, кои ги носат играчите на Реал Мадрид. Многу се лесни и удобни. Со нив ќе ја покажете вашата припадност и љубов кон овој фудбалски клуб. Модерниот и елегантен дизајн внесува атрактивен изглед на познатиот клуб од Мадрид. Изработени се од рециклиран полиестер, па затоа се многу практични за сите временски услови. Патентот на долниот дел од ногавиците го олеснува облекувањето и соблекувањето. adidas секогаш ви гарантира најдобар можен квалитет.
Спецификација:

 • Состав: 100% рециклиран полиестер
 • Primegreen
 • Технологија AEROREADY
 • Стандарден крој
 • Стеснети ногавици
 • Патент на дното на ногавиците
 • Џебови со патент
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош