Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Length Solid
adidas Length Solid
adidas Length Solid
adidas Length Solid
adidas Length Solid
adidas Length Solid
adidas Length Solid
adidas Length Solid
adidas Length Solid
adidas Length Solid
Код на производ:
(HA0375)
adidas

adidas Length Solid

Претходна цена
1.688 ДЕН
Моментална цена
1.688 ДЕН
Моментална цена
1.688 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas LENGTH SOLID е машки шорц за капење во кој ќе се чувствувате удобно и ќе бидете подготвени за плажа. Носејќи го овој шорц, прославувајте го Денот на планетата секој ден, бидејќи овој модел е направен од Primegreen рециклирани материјали со високи перформанси. Направен од лесен и пријатен материјал што брзо се суши, обезбедува ненаметливо чувство и слобода на движење. Еластичниот појас овозможува лесно персонализирање и го олеснува облекувањето и соблекувањето на овој шорц. Внатрешната мрежа е тука за да обезбеди поддршка, за да можете да уживате во вашите активности без прекин. Додека шетате по плажата, можете да ги ставите вашите ситници во страничните џебови. Со купувањето на овој едноставен и класичен модел ја покажувате и вашата одговорност кон околината. Спецификација: Машки шорц за капење Материјал: рециклиран полиестер Странични џебови Еластичен појас Внатрешна мрежа Материјал за брзо сушење.
Подетално

adidas LENGTH SOLID е машки шорц за капење во кој ќе се чувствувате удобно и ќе бидете подготвени за плажа. Носејќи го овој шорц, прославувајте го Денот на планетата секој ден, бидејќи овој модел е направен од Primegreen рециклирани материјали со високи перформанси. Направен од лесен и пријатен материјал што брзо се суши, обезбедува ненаметливо чувство и слобода на движење. Еластичниот појас овозможува лесно персонализирање и го олеснува облекувањето и соблекувањето на овој шорц. Внатрешната мрежа е тука за да обезбеди поддршка, за да можете да уживате во вашите активности без прекин. Додека шетате по плажата, можете да ги ставите вашите ситници во страничните џебови. Со купувањето на овој едноставен и класичен модел ја покажувате и вашата одговорност кон околината.
Спецификација:

 • Машки шорц за капење
 • Материјал: рециклиран полиестер
 • Странични џебови
 • Еластичен појас
 • Внатрешна мрежа
 • Материјал за брзо сушење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Пливање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош