Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas 3Bar
adidas 3Bar
adidas 3Bar
adidas 3Bar
adidas 3Bar
adidas 3Bar
adidas 3Bar
adidas 3Bar
adidas 3Bar
adidas 3Bar
Код на производ:
(HB9336)
adidas

adidas 3Bar

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Цена со попуст
2.230 ДЕН
Заштеда: 558 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS4 2XS4
 • XS4.5 XS4"
 • S 4.5 S 4"
 • M 4.5 M 4"
 • L 4.5 L
 • XL4.5 XL
 • XL6.5 XL6"
 • L 6.5 L 6"
 • M 6.5 M 6"
 • S 6.5 S 6"
 • XS6.5 XS6"
 • 2XS6 2XS6
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas 3BAR е удобен женски шорц за трчање. Рециклирана полиестерска ткаенина ви ја дава удобноста што ја заслужувате. Се одликува со регуларен крој, прилагодлив еластичен појас и предни џебови. Овој производ е направен од Primegreen, серија рециклирани материјали и е дел од иницијативата за намалување на пластичен отпад. Спецификација: Женски шорцеви – трчање Регуларен крој Еластичен прилагодлив појас Предни џебови Primegreen Состав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas 3BAR е удобен женски шорц за трчање. Рециклирана полиестерска ткаенина ви ја дава удобноста што ја заслужувате. Се одликува со регуларен крој, прилагодлив еластичен појас и предни џебови. Овој производ е направен од Primegreen, серија рециклирани материјали и е дел од иницијативата за намалување на пластичен отпад.
Спецификација:

 • Женски шорцеви – трчање
 • Регуларен крој
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Предни џебови
 • Primegreen
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош