Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Машка маица
Код на производ:
(DM6377-407)
NIKE

NIKE Sportswear

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
1.990 ДЕН
Моментална цена
1.990 ДЕН
Моментална цена
1.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike SPORTSWEAR е машка lifestyle маица за секоја лежерна пригода. Изработена е од исклучително лесен, удобен и пријатен материјал кој ќе ви овозможи максимална удобност во текот на денот. Лесниот материјал и опуштениот крој ќе придонесат за вашето подобро расположение во текот на топлите летни денови, без разлика дали вежбате во неа или шетате низ градот. Оваа маица се одликува со кратки ракави и ребреста зајакната крагна, што го спречува влечењето на маицата и го продолжува нејзиниот век. Расфрланите логоа испечатени на предната и задната страна ѝ даваат на оваа маица модерен, футуристички изглед. Практична е за целодневно носење и совршено се вклопува во приказната за урбан, опуштен стил на облекување. Спецификација: Машка lifestyle маица Кратки ракави Расфрлани логоа на предната и задната страна Состав: 100% памук Опуштен крој и ребреста зајакната крагна.
Подетално

Nike SPORTSWEAR е машка lifestyle маица за секоја лежерна пригода. Изработена е од исклучително лесен, удобен и пријатен материјал кој ќе ви овозможи максимална удобност во текот на денот. Лесниот материјал и опуштениот крој ќе придонесат за вашето подобро расположение во текот на топлите летни денови, без разлика дали вежбате во неа или шетате низ градот. Оваа маица се одликува со кратки ракави и ребреста зајакната крагна, што го спречува влечењето на маицата и го продолжува нејзиниот век. Расфрланите логоа испечатени на предната и задната страна ѝ даваат на оваа маица модерен, футуристички изглед. Практична е за целодневно носење и совршено се вклопува во приказната за урбан, опуштен стил на облекување.
Спецификација:

 • Машка lifestyle маица
 • Кратки ракави
 • Расфрлани логоа на предната и задната страна
 • Состав: 100% памук
 • Опуштен крој и ребреста зајакната крагна

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош