Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Botanically Dyed
adidas Botanically Dyed
adidas Botanically Dyed
adidas Botanically Dyed
adidas Botanically Dyed
adidas Botanically Dyed
adidas Botanically Dyed
adidas Botanically Dyed
adidas Botanically Dyed
adidas Botanically Dyed
Код на производ:
(H65784)
adidas

adidas Botanically Dyed

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
3.088 ДЕН
Моментална цена
3.088 ДЕН
Моментална цена
3.088 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Botanically Dyed унисекс lifestyle шорцеви ќе ви послужат во секоја пригода и во секоја комбинација на облека. Мекиот материјал од кој се направени ќе биде пријатен за вашата кожа и ќе ви даде целодневна удобност и комфор. Овие шорцеви се погодни за сите прилики, од опуштање дома, тренинг во теретана или излегување со пријателите. Опуштете се во врвен стил и удобност со adidas Botanically Dyed унисекс lifestyle шорцевите.Спецификација: Џебови Прилагодлив појас Состав на материјал: 70% памук, 30% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas Botanically Dyed унисекс lifestyle шорцеви ќе ви послужат во секоја пригода и во секоја комбинација на облека. Мекиот материјал од кој се направени ќе биде пријатен за вашата кожа и ќе ви даде целодневна удобност и комфор. Овие шорцеви се погодни за сите прилики, од опуштање дома, тренинг во теретана или излегување со пријателите. Опуштете се во врвен стил и удобност со adidas Botanically Dyed унисекс lifestyle шорцевите.
Спецификација:

 • Џебови
 • Прилагодлив појас
 • Состав на материјал: 70% памук, 30% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош