Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Three Bar
adidas Three Bar
adidas Three Bar
adidas Three Bar
adidas Three Bar
adidas Three Bar
adidas Three Bar
adidas Three Bar
adidas Three Bar
adidas Three Bar
Женски дуксер
Код на производ:
(HD1301)
adidas

adidas Three Bar

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
4.288 ДЕН
Моментална цена
4.288 ДЕН
Цена со попуст
3.430 ДЕН
Заштеда: 858 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas THREE BAR е удобен женски дуксер за секој ден. Активните денови не вклучуваат само одење во теретана, ниту пак завршуваат кога ќе завршите со тренингот. Опуштениот крој ќе ви даде чувство на удобност, а еластичната врвка на капуљачата е уште еден функционален детал кога станува збор за ова парче облека. adidas логото ќе ве потсети на вашата посветеност на сè што правите. Само помислете на приликата во која би го носеле овој дуксер, и одлично ќе се вклопи. Спецификација: Женски дуксер Капуљача со врвка adidas лого Порабено дно и ракави Опуштен крој Состав: 100% памук.
Подетално

adidas THREE BAR е удобен женски дуксер за секој ден. Активните денови не вклучуваат само одење во теретана, ниту пак завршуваат кога ќе завршите со тренингот. Опуштениот крој ќе ви даде чувство на удобност, а еластичната врвка на капуљачата е уште еден функционален детал кога станува збор за ова парче облека. adidas логото ќе ве потсети на вашата посветеност на сè што правите. Само помислете на приликата во која би го носеле овој дуксер, и одлично ќе се вклопи.
Спецификација:

 • Женски дуксер
 • Капуљача со врвка
 • adidas лого
 • Порабено дно и ракави
 • Опуштен крој
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош