Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Authorized Personnel
NIKE Authorized Personnel
NIKE Authorized Personnel
NIKE Authorized Personnel
Машка маица
Код на производ:
(DM6427-410)
NIKE

NIKE Authorized Personnel

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Authorized Personnel е машка lifestyle маица со кратки ракави. Никогаш не можете да погрешите ако изберете памучна маица. Кратките ракави, стандардниот крој и кружната крагна се олицетворение на удобност и лежерен стил. Предниот дел на маицата е украсен со дискретно Nike лого, додека на задната страна има голем натпис заедно со Nike логото. Секоја ваша облека ќе биде комплетирана на вистински начин благодарение на едноставниот и во исто време ефектен дизајн на овој модел. Релаксиран или спортски стил, која варијанта ѝ да ја изберете, Nike Authorized Personnel ќе биде вашиот најдобар сојузник. Спецификација: Машка маица Кратки ракави Стандарден крој Состав: 100% памук.
Подетално

Nike Authorized Personnel е машка lifestyle маица со кратки ракави. Никогаш не можете да погрешите ако изберете памучна маица. Кратките ракави, стандардниот крој и кружната крагна се олицетворение на удобност и лежерен стил. Предниот дел на маицата е украсен со дискретно Nike лого, додека на задната страна има голем натпис заедно со Nike логото. Секоја ваша облека ќе биде комплетирана на вистински начин благодарение на едноставниот и во исто време ефектен дизајн на овој модел. Релаксиран или спортски стил, која варијанта ѝ да ја изберете, Nike Authorized Personnel ќе биде вашиот најдобар сојузник.
Спецификација:

 • Машка маица
 • Кратки ракави
 • Стандарден крој
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош