Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Designed For Running
adidas Designed For Running
adidas Designed For Running
adidas Designed For Running
adidas Designed For Running
adidas Designed For Running
adidas Designed For Running
adidas Designed For Running
adidas Designed For Running
adidas Designed For Running
adidas Designed For Running
adidas Designed For Running
Код на производ:
(H58578)
adidas

adidas Designed For Running

Претходна цена
3.088 ДЕН
Моментална цена
3.088 ДЕН
Моментална цена
3.088 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS5\. XS5"
 • XS7\. XS7"
 • XS9\. XS9"
 • S 5\. S 5"
 • S 7\. S
 • S 9\. S 9"
 • M 5\. M 5"
 • M 7\. M
 • M 9\. M 9"
 • L 5\. L 5"
 • L 7\. L
 • L 9\. L 9"
 • XL5\. XL5"
 • XL7\. XL
 • XL9\. XL9"
 • 2XL5 2XL5
 • 2XL7 2XL
 • 2XL9 2XL9
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas DESIGNED FOR RUNNING е машки спортски шорц. Многу е удобен и лесен. Наменет е првенствено за трчање и разни видови тренинзи. Изработен е од материјали кои овозможуваат целосна слобода на движење. Технологијата Aeroready ви дава вистинска пријатност за време на тешките тренинзи бидејќи ја апсорбира потта од вашето тело. На тој начин ќе останете суви и фокусирани. adidas секогаш ви го гарантира најдобриот можен квалитет. Спецификација: Машки шорцеви за трчање Primeblue технологија Состав: 100% полиестер Дозволено е перење во машина за перење.
Подетално

adidas DESIGNED FOR RUNNING е машки спортски шорц. Многу е удобен и лесен. Наменет е првенствено за трчање и разни видови тренинзи. Изработен е од материјали кои овозможуваат целосна слобода на движење. Технологијата Aeroready ви дава вистинска пријатност за време на тешките тренинзи бидејќи ја апсорбира потта од вашето тело. На тој начин ќе останете суви и фокусирани. adidas секогаш ви го гарантира најдобриот можен квалитет.
Спецификација:

 • Машки шорцеви за трчање
 • Primeblue технологија
 • Состав: 100% полиестер
 • Дозволено е перење во машина за перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XS5"
  XS7"
  XS9"
  S 5"
  S 7" S
  S 9"
  M 5"
  M 7" M
  M 9"
  L 5"
  L 7" L
  L 9"
  XL5"
  XL7" XL
  XL9"
  2XL5
  2XL7 2XL
  2XL9
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош