Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Код на производ:
(DM6055-321)
NIKE

NIKE Sportswear

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
2.990 ДЕН
Моментална цена
2.990 ДЕН
Моментална цена
2.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike SPORTSWEAR е женски lifestyle шорц кој е идеален за возење велосипед. Облечете го со леснотија и уживајте во целодневна удобност. Мекиот, еластичен материјал го следи секој ваш потег и обезбедува удобност и безгрижното носење. Печатените детали на еластичниот појас создаваат елегантен изглед. Стандардниот дизајн со висок струк, опуштениот крој и еластичниот појас обезбедуваат одлично вклопување. Облечете ги овие женски шорцеви, кои нудат иста удобност како вашите омилени Nike хеланки, и храбро и решително тргнете во новите пролетни и летни авантури. Спецификација: Женски шорцеви Состав: 61% памук, 33% плистер и 6% спандекс Nike Air лого Стандарден дизајн со висок струк Еластичен појас.
Подетално

Nike SPORTSWEAR е женски lifestyle шорц кој е идеален за возење велосипед. Облечете го со леснотија и уживајте во целодневна удобност. Мекиот, еластичен материјал го следи секој ваш потег и обезбедува удобност и безгрижното носење. Печатените детали на еластичниот појас создаваат елегантен изглед. Стандардниот дизајн со висок струк, опуштениот крој и еластичниот појас обезбедуваат одлично вклопување. Облечете ги овие женски шорцеви, кои нудат иста удобност како вашите омилени Nike хеланки, и храбро и решително тргнете во новите пролетни и летни авантури.
Спецификација:

 • Женски шорцеви
 • Состав: 61% памук, 33% плистер и 6% спандекс
 • Nike Air лого
 • Стандарден дизајн со висок струк
 • Еластичен појас

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош