Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sport Clash
NIKE Sport Clash
NIKE Sport Clash
NIKE Sport Clash
NIKE Sport Clash
NIKE Sport Clash
Машка маица за фудбал
Код на производ:
(DM6236-010)
NIKE

NIKE Sport Clash

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
2.290 ДЕН
Моментална цена
2.290 ДЕН
Цена со попуст
1.832 ДЕН
Заштеда: 458 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sport Clash е машка маица за тренинг која е многу удобна и пријатна. Оваа маица нежно се прилепува на телото, поттикнувајќи ги слободните движења давајќи ви чувство на супериорна пријатност. Nike Dri-FIT технологијата ја отстранува потта од вашата кожа и ѝ овозможува побрзо да испарува, помагајќи ви да останете суви и фокусирани. Nike логото на градите јасно ја нагласува вашата љубов кон овој бренд. Станете дел од тимот на Nike со Nike Dri-FIT Sport Clash машката маица за трчање и почнете да ги соборувате сопствените рекорди. Спецификација: Nike Dri-FIT технологија Кратки ракави Засилена крагна Dri-FIT технологија Состав: 59% памук и 41% полиестер Nike лого.
Подетално

Nike Sport Clash е машка маица за тренинг која е многу удобна и пријатна. Оваа маица нежно се прилепува на телото, поттикнувајќи ги слободните движења давајќи ви чувство на супериорна пријатност. Nike Dri-FIT технологијата ја отстранува потта од вашата кожа и ѝ овозможува побрзо да испарува, помагајќи ви да останете суви и фокусирани. Nike логото на градите јасно ја нагласува вашата љубов кон овој бренд. Станете дел од тимот на Nike со Nike Dri-FIT Sport Clash машката маица за трчање и почнете да ги соборувате сопствените рекорди.
Спецификација:

 • Nike Dri-FIT технологија
 • Кратки ракави
 • Засилена крагна
 • Dri-FIT технологија
 • Состав: 59% памук и 41% полиестер
 • Nike лого

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош