Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Lineage
adidas Lineage
adidas Lineage
adidas Lineage
adidas Lineage
adidas Lineage
adidas Lineage
adidas Lineage
adidas Lineage
adidas Lineage
Код на производ:
(HD7373)
adidas

adidas Lineage

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
1.688 ДЕН
Моментална цена
1.688 ДЕН
Моментална цена
1.688 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 62 2-3м -
 • 68 3-6м -
 • 74 6-9м -
 • 80 9-12м -
 • 86 12-18м -
 • 92 18-24м -
 • 98 2-3г. -
 • 104 3-4г. -
 • 110 4-5г. -
 • 116 5-6г. -
 • 122 6-7г. -
 • 128 7-8г. -
 • 134 8-9г. -
 • 140 9-10г. -
 • 146 10-11г. -
 • 152 11-12г. -
 • 158 12-13г. -
 • 164 13-14г. -
 • 170 14-15г. -
 • 176 15-16г. -
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas LINEAGE костимот за капење за момчиња е дизајниран да му ја даде на вашето дете удобноста што ја заслужува. Овој производ е направен од Primegreen материјал кој е исклучително издржлив, направен од рециклирани состојки. Овој костим е совршен за идните млади пливачи. Идеален е и за денови поминати на плажа и играње во песок. За секој тренинг или рекреација, облечете му го adidas LINEAGE костимот за капење за момчиња. Спецификација: Појас со ластик и учкур INFITEX FITNESS заштита од хлор Primegreen материјал Мрежеста постава Странични џебови Состав на материјал: 100 % рециклиран полиестер.
Подетално

adidas LINEAGE костимот за капење за момчиња е дизајниран да му ја даде на вашето дете удобноста што ја заслужува. Овој производ е направен од Primegreen материјал кој е исклучително издржлив, направен од рециклирани состојки. Овој костим е совршен за идните млади пливачи. Идеален е и за денови поминати на плажа и играње во песок. За секој тренинг или рекреација, облечете му го adidas LINEAGE костимот за капење за момчиња.
Спецификација:

 • Појас со ластик и учкур
 • INFITEX FITNESS заштита од хлор
 • Primegreen материјал
 • Мрежеста постава
 • Странични џебови
 • Состав на материјал: 100 % рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Деца-момчиња
  Намена Пливање
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  62 2-3м -
  68 3-6м -
  74 6-9м -
  80 9-12м -
  86 12-18м -
  92 18-24м -
  98 2-3г. -
  104 3-4г. -
  110 4-5г. -
  116 5-6г. -
  122 6-7г. -
  128 7-8г. -
  134 8-9г. -
  140 9-10г. -
  146 10-11г. -
  152 11-12г. -
  158 12-13г. -
  164 13-14г. -
  170 14-15г. -
  176 15-16г. -
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  adidas CLASSIC BADGE OF SPORT SWIM SHORTS е костим за капење за сите момчиња кои сакаат...
  1.116 ДЕН
  Заштеда 25%
  1.488 ДЕН
  Помош