Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Swoosh Run
NIKE Swoosh Run
NIKE Swoosh Run
NIKE Swoosh Run
NIKE Swoosh Run
NIKE Swoosh Run
NIKE Swoosh Run
NIKE Swoosh Run
Код на производ:
(DM7779-010)
NIKE

NIKE Swoosh Run

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
1.990 ДЕН
Моментална цена
1.990 ДЕН
Цена со попуст
1.692 ДЕН
Заштеда: 298 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike SWOOSH RUN е женска маица без ракави дизајнирана за трчање или други видови кардио тренинзи. Изработена е од полиестерска ткаенина која ви обезбедува чувство на пријатност. Nike Dri-FIT технологијата ја отстранува потта од вашата кожа и ѝ овозможува побрзо да испарува, помагајќи ви да останете суви и фокусирани. Овој eco-friendly е дел од нашата понуда на EcoVision направена од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои придонесуваат за заштита и зачувување на животната средина. Облечете ја оваа функционална маичка, вклучете ја штоперката и тргнете во акција. Спецификација: Женска маица за трчање Nike Dri-FIT технологија Без ракави Рециклирани материјали Состав: 100% полиестер Swoosh лого.
Подетално

Nike SWOOSH RUN е женска маица без ракави дизајнирана за трчање или други видови кардио тренинзи. Изработена е од полиестерска ткаенина која ви обезбедува чувство на пријатност. Nike Dri-FIT технологијата ја отстранува потта од вашата кожа и ѝ овозможува побрзо да испарува, помагајќи ви да останете суви и фокусирани. Овој eco-friendly е дел од нашата понуда на EcoVision направена од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои придонесуваат за заштита и зачувување на животната средина. Облечете ја оваа функционална маичка, вклучете ја штоперката и тргнете во акција.
Спецификација:

 • Женска маица за трчање
 • Nike Dri-FIT технологија
 • Без ракави
 • Рециклирани материјали
 • Состав: 100% полиестер
 • Swoosh лого

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица без ракави
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош