Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Designed 4 Training
adidas Designed 4 Training
adidas Designed 4 Training
adidas Designed 4 Training
adidas Designed 4 Training
adidas Designed 4 Training
adidas Designed 4 Training
adidas Designed 4 Training
Код на производ:
(HA6364)
adidas

adidas Designed 4 Training

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S 5\. S 5"
 • S 7\. S
 • M 5\. M 5"
 • M 7\. M
 • L 5\. L 5"
 • L 7\. L
 • XL5\. XL5"
 • XL7\. XL
 • 2XL7 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas DESIGNED4TRAINING е машки шорц дизајниран за секојдневно носење. По двете ногавици се протега препознатлива adidas карактеристика 3 Stripes. Страничните џебови дополнително го красат ова парче, а исто така се многу безбедни благодарение на патентите. На левата ногавица суптилно се става до знаење дека секако се работи за adidas шорц.Спецификација: Машки шорц adidas лого 3Stripes на двете ногавици Странични џебови Состав: 89% рециклиран полиестер, 11% еластин.
Подетално

adidas DESIGNED4TRAINING е машки шорц дизајниран за секојдневно носење. По двете ногавици се протега препознатлива adidas карактеристика 3 Stripes. Страничните џебови дополнително го красат ова парче, а исто така се многу безбедни благодарение на патентите. На левата ногавица суптилно се става до знаење дека секако се работи за adidas шорц.
Спецификација:

 • Машки шорц
 • adidas лого
 • 3Stripes на двете ногавици
 • Странични џебови
 • Состав: 89% рециклиран полиестер, 11% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S 5"
  S 7" S
  M 5"
  M 7" M
  L 5"
  L 7" L
  XL5"
  XL7" XL
  2XL7 2XL
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош