Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Baseline
UNDER ARMOUR Baseline
UNDER ARMOUR Baseline
UNDER ARMOUR Baseline
UNDER ARMOUR Baseline
UNDER ARMOUR Baseline
UNDER ARMOUR Baseline
UNDER ARMOUR Baseline
UNDER ARMOUR Baseline
UNDER ARMOUR Baseline
Код на производ:
(1370224-001)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Baseline

Претходна цена
2.990 ДЕН
Моментална цена
2.990 ДЕН
Цена со попуст
2.392 ДЕН
Заштеда: 598 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Under Armour Baseline машките шорцеви за кошарка се направени за луѓе кои живеат за кошарката. UA Storm технологијата ја отфрла водата без да ја жртвува можноста за прозрачност. Еластичната ткаенина брзо ја апсорбира влагата и ја отстранува од вашата кожа за да ве задржи фокусирани на играта. Мрежестата постава овозможува дополнителен проток на воздух и супериорна удобност. Страничните исечоци на ногавиците нудат целосна слобода на движење. Спецификација: UA Storm технологија Мрежеста постава Странични џебови Странични исечоци на ногавиците.
Подетално

Under Armour Baseline машките шорцеви за кошарка се направени за луѓе кои живеат за кошарката. UA Storm технологијата ја отфрла водата без да ја жртвува можноста за прозрачност. Еластичната ткаенина брзо ја апсорбира влагата и ја отстранува од вашата кожа за да ве задржи фокусирани на играта. Мрежестата постава овозможува дополнителен проток на воздух и супериорна удобност. Страничните исечоци на ногавиците нудат целосна слобода на движење.
Спецификација:

 • UA Storm технологија
 • Мрежеста постава
 • Странични џебови
 • Странични исечоци на ногавиците

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM S
  S S
  YMD
  MD M
  M M
  YLG
  YXL
  LG L
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош