Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Terrex Multi
adidas Terrex Multi
adidas Terrex Multi
adidas Terrex Multi
adidas Terrex Multi
adidas Terrex Multi
adidas Terrex Multi
adidas Terrex Multi
adidas Terrex Multi
adidas Terrex Multi
Код на производ:
(H53391)
adidas

adidas Terrex Multi

Претходна цена
4.288 ДЕН
Моментална цена
4.288 ДЕН
Цена со попуст
3.430 ДЕН
Заштеда: 858 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas TERREX MULTI HALF ZIP машкиот outdoor дуксер ви ја нуди сета удобност и заштита за време на вашите прошетки во природа. Задниот дел е малку издолжен за да ви овозможи дополнителна покриеност. Технологијата AEROREADY ја апсорбира потта од вашата кожа за да ве одржува суви и фокусирани на вашиот предизвик. Овој производ е направен од Primegreen материјал кој е исклучително издржлив и направен од рециклирани состојки. Носете го adidas TERREX MULTI HALF ZIP машкиот outdoor дуксер и бидете подготвени за секој предизвик. Спецификација: Затворање со патент до половина AEROREADY технологија за апсорпција на пот Долги ракави Primegreen материјал Состав на материјал: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas TERREX MULTI HALF ZIP машкиот outdoor дуксер ви ја нуди сета удобност и заштита за време на вашите прошетки во природа. Задниот дел е малку издолжен за да ви овозможи дополнителна покриеност. Технологијата AEROREADY ја апсорбира потта од вашата кожа за да ве одржува суви и фокусирани на вашиот предизвик. Овој производ е направен од Primegreen материјал кој е исклучително издржлив и направен од рециклирани состојки. Носете го adidas TERREX MULTI HALF ZIP машкиот outdoor дуксер и бидете подготвени за секој предизвик.
Спецификација:

 • Затворање со патент до половина
 • AEROREADY технологија за апсорпција на пот
 • Долги ракави
 • Primegreen материјал
 • Состав на материјал: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица со долги ракави
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Outdoor
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош