Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

SERGIO TACCHINI Dylan
SERGIO TACCHINI Dylan
SERGIO TACCHINI Dylan
SERGIO TACCHINI Dylan
SERGIO TACCHINI Dylan
SERGIO TACCHINI Dylan
SERGIO TACCHINI Dylan
SERGIO TACCHINI Dylan
Код на производ:
(STA221M207-31)
SERGIO TACCHINI

SERGIO TACCHINI Dylan

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Цена со попуст
1.777 ДЕН
Заштеда: 313 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
SERGIO TACCHINI DYLAN машките lifestyle шорцеви се вистинскиот избор за топли денови и опуштени активности. Едноставноста во комбинација со посебен спортски стил ќе ве воодушеви. Ако ви треба доказ, само облечете ги овие шорцеви и уверете се сами. Дискретната SERGIO TACCHINI графика на левата ногавица јасно го нагласува вашиот спортски стил и лојалност кон овој светски познат бренд. Еластичниот појас ја подобрува удобноста, додека учкурите овозможуваат лесно персонализирање. Страничните џебови се тука за безбедно складирање на потребните ситници. Спецификација: Машки lifestyle шорцеви Стандарден крој Прилагодлив еластичен појас Странични џебови.
Подетално

SERGIO TACCHINI DYLAN машките lifestyle шорцеви се вистинскиот избор за топли денови и опуштени активности. Едноставноста во комбинација со посебен спортски стил ќе ве воодушеви. Ако ви треба доказ, само облечете ги овие шорцеви и уверете се сами. Дискретната SERGIO TACCHINI графика на левата ногавица јасно го нагласува вашиот спортски стил и лојалност кон овој светски познат бренд. Еластичниот појас ја подобрува удобноста, додека учкурите овозможуваат лесно персонализирање. Страничните џебови се тука за безбедно складирање на потребните ситници.
Спецификација:

 • Машки lifestyle шорцеви
 • Стандарден крој
 • Прилагодлив еластичен појас
 • Странични џебови

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд SERGIO TACCHINI
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош