Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Icon Futura
NIKE Icon Futura
NIKE Icon Futura
NIKE Icon Futura
Машка маица
Код на производ:
(AR5004-660)
NIKE

NIKE Icon Futura

Претходна цена
1.790 ДЕН
Моментална цена
1.790 ДЕН
Цена со попуст
1.343 ДЕН
Заштеда: 447 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Icon Futura машката lifestyle маица е доказ дека едноставните работи се најдобри. Меката памучна ткаенина нуди чувство на удобност и незаборавен комфор. Класичниот крој и Futura логото обезбедуваат класичен спортски Nike изглед што можете да го носите насекаде. Еластичната крагна обезбедува долготрајност и го спречува истегнувањето на маицата. Спецификација: Standard fit Кратки ракави Тркалезна еластична крагна Машинско перење Состав: 100% памук.
Подетално

Nike Icon Futura машката lifestyle маица е доказ дека едноставните работи се најдобри. Меката памучна ткаенина нуди чувство на удобност и незаборавен комфор. Класичниот крој и Futura логото обезбедуваат класичен спортски Nike изглед што можете да го носите насекаде. Еластичната крагна обезбедува долготрајност и го спречува истегнувањето на маицата.
Спецификација:

 • Standard fit
 • Кратки ракави
 • Тркалезна еластична крагна
 • Машинско перење
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош