Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE Essentials Celebrate
NEW BALANCE Essentials Celebrate
NEW BALANCE Essentials Celebrate
NEW BALANCE Essentials Celebrate
NEW BALANCE Essentials Celebrate
NEW BALANCE Essentials Celebrate
NEW BALANCE Essentials Celebrate
NEW BALANCE Essentials Celebrate
Женска маица
Код на производ:
(WT21507-BK)
NEW BALANCE

NEW BALANCE Essentials Celebrate

Претходна цена
1.490 ДЕН
Моментална цена
1.490 ДЕН
Моментална цена
1.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NEW BALANCE Essentials Celebrate е удобна женска маица со класичен крој. Изработена е од лесен памук кој и дава удобност и пријатност при контакт со кожата. Оваа маица се одликува со кратки ракави, зајакната крагна која спречува влечење на маичката и го продолжува нејзиниот век. Над градите се наоѓа интересна NB графика која јасно ја нагласува вашата лојалност кон овој спортски бренд. Тој е направен претежно од еколошки материјали, како рециклирана или органска содржина. Ако планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа со оваа NEW BALANCE Essentials Celebrate женската маица. Спецификација: Женска маица Состав: 50% или повеќе рециклирана или органска содржина NB графика над градите Кратки ракави.
Подетално

NEW BALANCE Essentials Celebrate е удобна женска маица со класичен крој. Изработена е од лесен памук кој и дава удобност и пријатност при контакт со кожата. Оваа маица се одликува со кратки ракави, зајакната крагна која спречува влечење на маичката и го продолжува нејзиниот век. Над градите се наоѓа интересна NB графика која јасно ја нагласува вашата лојалност кон овој спортски бренд. Тој е направен претежно од еколошки материјали, како рециклирана или органска содржина. Ако планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа со оваа NEW BALANCE Essentials Celebrate женската маица.
Спецификација:

 • Женска маица
 • Состав: 50% или повеќе рециклирана или органска содржина
 • NB графика над градите
 • Кратки ракави

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош