Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Studio Lounge
adidas Studio Lounge
adidas Studio Lounge
adidas Studio Lounge
adidas Studio Lounge
adidas Studio Lounge
adidas Studio Lounge
adidas Studio Lounge
adidas Studio Lounge
adidas Studio Lounge
Женски маици со долги ракави
Код на производ:
(HE2874)
adidas

adidas Studio Lounge

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
3.988 ДЕН
Моментална цена
3.988 ДЕН
Моментална цена
3.988 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Studio Lounge Summer е женски спортски дуксер за секоја пригода. Пространиот, опуштен крој и мекиот француски фротир носат максимална удобност и ве привлекува да го носите во секоја прилика. Можете да го носите за време на тренинг, но и во моменти на релаксација. Ако некој пријател ве покани да излезете додека се релаксирате на каучот, нема потреба да се пресоблекувате, во него секогаш сте подготвени за акција. Овој женски дуксер е направен од делумно рециклирана содржина. Со купување на овој adidas производ, ја поддржувате иницијативата Better Cotton. Спецификација: Женски спортски дуксер Лежерен крој Ребресто тркалезно деколте Иницијатива за подобар памук Состав: 70% памук, 30% rec. полиестер.
Подетално

adidas Studio Lounge Summer е женски спортски дуксер за секоја пригода. Пространиот, опуштен крој и мекиот француски фротир носат максимална удобност и ве привлекува да го носите во секоја прилика. Можете да го носите за време на тренинг, но и во моменти на релаксација. Ако некој пријател ве покани да излезете додека се релаксирате на каучот, нема потреба да се пресоблекувате, во него секогаш сте подготвени за акција. Овој женски дуксер е направен од делумно рециклирана содржина. Со купување на овој adidas производ, ја поддржувате иницијативата Better Cotton.
Спецификација:

 • Женски спортски дуксер
 • Лежерен крој
 • Ребресто тркалезно деколте
 • Иницијатива за подобар памук
 • Состав: 70% памук, 30% rec. полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица со долги ракави
  Категорија Текстил
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош