Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

SERGIO TACCHINI Alonso
SERGIO TACCHINI Alonso
SERGIO TACCHINI Alonso
SERGIO TACCHINI Alonso
SERGIO TACCHINI Alonso
SERGIO TACCHINI Alonso
SERGIO TACCHINI Alonso
SERGIO TACCHINI Alonso
Машка маица
Код на производ:
(STA221M809-01)
SERGIO TACCHINI

SERGIO TACCHINI Alonso

Претходна цена
1.390 ДЕН
Моментална цена
1.390 ДЕН
Цена со попуст
1.112 ДЕН
Заштеда: 278 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
SERGIO TACCHINI ALONSO е машка lifestyle маица со која ќе бидете подготвени да ги дочекате топлите летни денови. Изработена е од лесен, удобен и пријатен памук, кој дава исклучителна удобност при контакт со кожата и кој ќе ви овозможи слободно движење. Оваа маица има зајакната крагна која го спречува нејзиното влечење и обезбедува долготрајност. На предната страна се наоѓа впечатливото и атрактивно Sergio Tacchini лого кое јасно покажува кој е вашиот омилен бренд. Маичката лесно се вклопува во спортскиот елегантен стил. Спецификација: Машка lifestyle маица Кратки ракави Тркалезна засилена крагна Материјал: 100% памук.
Подетално

SERGIO TACCHINI ALONSO е машка lifestyle маица со која ќе бидете подготвени да ги дочекате топлите летни денови. Изработена е од лесен, удобен и пријатен памук, кој дава исклучителна удобност при контакт со кожата и кој ќе ви овозможи слободно движење. Оваа маица има зајакната крагна која го спречува нејзиното влечење и обезбедува долготрајност. На предната страна се наоѓа впечатливото и атрактивно Sergio Tacchini лого кое јасно покажува кој е вашиот омилен бренд. Маичката лесно се вклопува во спортскиот елегантен стил.
Спецификација:

 • Машка lifestyle маица
 • Кратки ракави
 • Тркалезна засилена крагна
 • Материјал: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд SERGIO TACCHINI
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош