Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LUSSARI Soul Studio Future Lounge
LUSSARI Soul Studio Future Lounge
LUSSARI Soul Studio Future Lounge
LUSSARI Soul Studio Future Lounge
LUSSARI Soul Studio Future Lounge
LUSSARI Soul Studio Future Lounge
LUSSARI Soul Studio Future Lounge
LUSSARI Soul Studio Future Lounge
LUSSARI Soul Studio Future Lounge
LUSSARI Soul Studio Future Lounge
Женски дуксер
Код на производ:
(SSA221F605-60)
LUSSARI

LUSSARI Soul Studio Future Lounge

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Цена со попуст
1.674 ДЕН
Заштеда: 1.116 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
LUSSARI SOUL STUDIO FUTURE LOUNGE е удобен женски lifestyle дуксер со необичен дизајн. Внесете малку динамика во вашите денови и излезете од стереотипот на секојдневниот живот со овој модерен дуксер. Врвниот квалитет на изработка се забележува на прв поглед, а издржливите материјали во допир со вашата кожа даваат пријатност и удобност, кои се гаранција за целодневно уживање. Овој дуксер е со скратена должина до половината, што ќе ја стави вашата женственост во преден план. Облечете го овој феноменален, модерен дуксер, кој лесно ќе го комбинирате со остатокот од вашата гардероба и прошетајте по урбаните градски улици со многу самодоверба и стил. Спецификација: Женски lifestyle дуксер Должина до половината Ракави 3/4 Материјал: 47% памук / 47% модален / 6% еластин.
Подетално

LUSSARI SOUL STUDIO FUTURE LOUNGE е удобен женски lifestyle дуксер со необичен дизајн. Внесете малку динамика во вашите денови и излезете од стереотипот на секојдневниот живот со овој модерен дуксер. Врвниот квалитет на изработка се забележува на прв поглед, а издржливите материјали во допир со вашата кожа даваат пријатност и удобност, кои се гаранција за целодневно уживање. Овој дуксер е со скратена должина до половината, што ќе ја стави вашата женственост во преден план. Облечете го овој феноменален, модерен дуксер, кој лесно ќе го комбинирате со остатокот од вашата гардероба и прошетајте по урбаните градски улици со многу самодоверба и стил.
Спецификација:

 • Женски lifestyle дуксер
 • Должина до половината
 • Ракави 3/4
 • Материјал: 47% памук / 47% модален / 6% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд LUSSARI
  Возраст За возрасни
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер SSA221F604-91
  2.373 ДЕН
  Заштеда 30%
  3.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер SSA221F604-04
  2.373 ДЕН
  Заштеда 30%
  3.390 ДЕН
  Помош