Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Designed 4 Gameday
adidas Designed 4 Gameday
adidas Designed 4 Gameday
adidas Designed 4 Gameday
adidas Designed 4 Gameday
adidas Designed 4 Gameday
adidas Designed 4 Gameday
adidas Designed 4 Gameday
adidas Designed 4 Gameday
adidas Designed 4 Gameday
Машки дуксер
Код на производ:
(HC5490)
adidas

adidas Designed 4 Gameday

Претходна цена
6.188 ДЕН
Моментална цена
6.188 ДЕН
Цена со попуст
4.641 ДЕН
Заштеда: 1.547 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas DESIGNED 4 GAMEDAY е машки дуксер со капуљача. Многу е удобен и пријатен за носење. Изработен е од памук и рециклиран полиестер. Класичниот дизајн на дуксерот е збогатен со интересна графика и патент, кој се протега по целата должина на дуксерот. Primegreen материјалите и Primeblue технологијата се изборот на adidas за спас на нашата планета. Брендот adidas ви го гарантира најдобриот можен квалитет. Спецификација: Машки дуксер Состав: 65% памук, 35% полиестер Дозволено е перење во машина за перење Regular fit.
Подетално

adidas DESIGNED 4 GAMEDAY е машки дуксер со капуљача. Многу е удобен и пријатен за носење. Изработен е од памук и рециклиран полиестер. Класичниот дизајн на дуксерот е збогатен со интересна графика и патент, кој се протега по целата должина на дуксерот. Primegreen материјалите и Primeblue технологијата се изборот на adidas за спас на нашата планета. Брендот adidas ви го гарантира најдобриот можен квалитет.
Спецификација:

 • Машки дуксер
 • Состав: 65% памук, 35% полиестер
 • Дозволено е перење во машина за перење
 • Regular fit

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош