Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Yoga Studio
adidas Yoga Studio
adidas Yoga Studio
adidas Yoga Studio
adidas Yoga Studio
adidas Yoga Studio
adidas Yoga Studio
adidas Yoga Studio
adidas Yoga Studio
adidas Yoga Studio
Женски хеланки
Код на производ:
(HD4431)
adidas

adidas Yoga Studio

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална цена
3.388 ДЕН
Цена со попуст
2.710 ДЕН
Заштеда: 678 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas YOGA STUDIO се кратки женски хеланки со технологија AEROREADY. Спортско парче погодно за секаков вид на активност, а поради кратките ногавици и високиот струк ќе ви биде обезбедно чувство на удобност и пријатност во текот на целиот тренинг. Тесниот крој и еластичниот појас придонесуваат за интересен изглед. Џебот е направен од внатрешната страна на ременот, така што ништо не може да ве спречи да ги изведувате најефектните јога асани. Спецификација: Женски хеланки за јога AEROREADY технологија Висок струк Внатрешен џеб Тесен крој Еластичен струк Состав: 79% рециклиран полиестер, 21% еластин.
Подетално

adidas YOGA STUDIO се кратки женски хеланки со технологија AEROREADY. Спортско парче погодно за секаков вид на активност, а поради кратките ногавици и високиот струк ќе ви биде обезбедно чувство на удобност и пријатност во текот на целиот тренинг. Тесниот крој и еластичниот појас придонесуваат за интересен изглед. Џебот е направен од внатрешната страна на ременот, така што ништо не може да ве спречи да ги изведувате најефектните јога асани.
Спецификација:

 • Женски хеланки за јога
 • AEROREADY технологија
 • Висок струк
 • Внатрешен џеб
 • Тесен крој
 • Еластичен струк
 • Состав: 79% рециклиран полиестер, 21% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Категорија Текстил
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  1.910 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.388 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош