Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Revival
NIKE Revival
NIKE Revival
NIKE Revival
NIKE Revival
NIKE Revival
NIKE Revival
NIKE Revival
Код на производ:
(DM5635-321)
NIKE

NIKE Revival

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Revival е машки lifestyle шорц за целодневна удобност. Препуштете се на совршениот допир на памукот додека уживате во вашиот слободен ден. Исто така, овој шорц е одличен избор за активни денови, бидејќи удобноста што ја овозможува ќе го подигне нивото на перформанси во секоја ваша активност. Еластичниот појас со прилагодлив учкур ќе ви овозможи лесно персонализирање, а страничните џебови се идеални за складирање на ситници без кои не одите никаде. Дискретното Nike лого на на ногавицата дополнително го подобрува овој модел. Бидете максимално посветени на сè што правите, па дури и кога уживате. Спецификација: Машки шорц – lifestyle Странични џебови Еластичен појас со учкур Состав: 80% памук, 20% памук.
Подетално

Nike Revival е машки lifestyle шорц за целодневна удобност. Препуштете се на совршениот допир на памукот додека уживате во вашиот слободен ден. Исто така, овој шорц е одличен избор за активни денови, бидејќи удобноста што ја овозможува ќе го подигне нивото на перформанси во секоја ваша активност. Еластичниот појас со прилагодлив учкур ќе ви овозможи лесно персонализирање, а страничните џебови се идеални за складирање на ситници без кои не одите никаде. Дискретното Nike лого на на ногавицата дополнително го подобрува овој модел. Бидете максимално посветени на сè што правите, па дури и кога уживате.
Спецификација:

 • Машки шорц – lifestyle
 • Странични џебови
 • Еластичен појас со учкур
 • Состав: 80% памук, 20% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош