Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

SERGIO TACCHINI Ben
SERGIO TACCHINI Ben
SERGIO TACCHINI Ben
SERGIO TACCHINI Ben
SERGIO TACCHINI Ben
SERGIO TACCHINI Ben
SERGIO TACCHINI Ben
SERGIO TACCHINI Ben
Машка маица
Код на производ:
(STA221M810-66)
SERGIO TACCHINI

SERGIO TACCHINI Ben

Претходна цена
1.490 ДЕН
Моментална цена
1.490 ДЕН
Цена со попуст
1.267 ДЕН
Заштеда: 223 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
SERGIO TACCHINI BEN е машка lifestyle маица со која ќе бидете подготвени да ги дочекате топлите летни денови. Изработена е од лесен, удобен и пријатен памук, кој обезбедува исклучителна удобност при контакт со кожата и кој ќе ви овозможи слободно движење. Оваа раглан маица има зајакната крагна која го спречува нејзиното влечење и го продолжува нејзиниот животен век. На предната страна се наоѓа впечатливото и атрактивно Sergio Tacchini лого кое јасно покажува кој е вашиот омилен бренд. Овој модел на маица лесно се вклопува во спортскиот елегантен стил. Спецификација: Машка lifestyle маица Кратки ракави Тркалезна засилена крагна Материјал: 100% памук.
Подетално

SERGIO TACCHINI BEN е машка lifestyle маица со која ќе бидете подготвени да ги дочекате топлите летни денови. Изработена е од лесен, удобен и пријатен памук, кој обезбедува исклучителна удобност при контакт со кожата и кој ќе ви овозможи слободно движење. Оваа раглан маица има зајакната крагна која го спречува нејзиното влечење и го продолжува нејзиниот животен век. На предната страна се наоѓа впечатливото и атрактивно Sergio Tacchini лого кое јасно покажува кој е вашиот омилен бренд. Овој модел на маица лесно се вклопува во спортскиот елегантен стил.
Спецификација:

 • Машка lifestyle маица
 • Кратки ракави
 • Тркалезна засилена крагна
 • Материјал: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд SERGIO TACCHINI
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош