Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Primeblue
adidas Primeblue
adidas Primeblue
adidas Primeblue
adidas Primeblue
adidas Primeblue
adidas Primeblue
adidas Primeblue
Код на производ:
(HB9190)
adidas

adidas Primeblue

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
3.088 ДЕН
Моментална цена
3.088 ДЕН
Моментална цена
3.088 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S 5\. S 5"
 • S 7\. S
 • M 5\. M 5"
 • M 7\. M
 • L 5\. L 5"
 • L 7\. L
 • XL5\. XL5"
 • XL7\. XL
 • 2XL7 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas PRIMEBLUE е удобен машки шорц за тренинг кој ве поттикнува да го исполните вашиот дневен план за вежбање. Кога температурата ќе почне да расте, заменете ја вашата тренерка со овој машки шорц за тренинг. Доколку ги носите овие машки шорцеви збогатени со иновативна adidas технологија, ќе се чувствувате удобно и пријатно дури и за време на најинтензивниот тренинг. Благодарение на технологијата AEROREADY која ја апсорбира потта од вашето тело, ќе ја задржите утринската свежина за време на целодневните активности. Овој adidas PRIMEBLUE шорц е направен од рециклиран материјал со високи перформанси и ја покажува еколошката одговорност на adidas. Спецификација: Машки шорцеви за тренинг Регуларен крој технологија AEROREADY Состав: 54% памук, 46% полиестер.
Подетално

adidas PRIMEBLUE е удобен машки шорц за тренинг кој ве поттикнува да го исполните вашиот дневен план за вежбање. Кога температурата ќе почне да расте, заменете ја вашата тренерка со овој машки шорц за тренинг. Доколку ги носите овие машки шорцеви збогатени со иновативна adidas технологија, ќе се чувствувате удобно и пријатно дури и за време на најинтензивниот тренинг. Благодарение на технологијата AEROREADY која ја апсорбира потта од вашето тело, ќе ја задржите утринската свежина за време на целодневните активности. Овој adidas PRIMEBLUE шорц е направен од рециклиран материјал со високи перформанси и ја покажува еколошката одговорност на adidas.
Спецификација:

 • Машки шорцеви за тренинг
 • Регуларен крој
 • технологија AEROREADY
 • Состав: 54% памук, 46% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Категорија Текстил
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S 5"
  S 7" S
  M 5"
  M 7" M
  L 5"
  L 7" L
  XL5"
  XL7" XL
  2XL7 2XL
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош