Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Yoga Studio 7/8
adidas Yoga Studio 7/8
adidas Yoga Studio 7/8
adidas Yoga Studio 7/8
adidas Yoga Studio 7/8
adidas Yoga Studio 7/8
adidas Yoga Studio 7/8
adidas Yoga Studio 7/8
Женски хеланки
Код на производ:
(HC6639)
adidas

adidas Yoga Studio 7/8

 Само на Sport Vision web shop до 19.мај.те чека дополнителен попуст од  10% на издвоената понуда. Избери го твојот омилен производ, вметни го во корпичка и попустот ќе биде автоматски пресметан! Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
3.988 ДЕН
Моментална цена
3.988 ДЕН
Моментална цена
3.988 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas YOGA STUDIO 7/8 се женски хеланки дизајнирани за јога, но и за целодневно носење. Ако постои парче облека што мора да го цениме и кое е секогаш во тренд и одговара за секоја пригода, тогаш тоа се хеланките. Можете лесно да ги вклопите во вашиот спортски стил. Појасот обезбедува компресија и добра покриеност и ја нагласува вашата женственост и софистицираност. Изработени се од рециклиран полиестер и еластин и се многу практични за сите временски услови. Технологијата AEROREADY ви ја дава вистинската поддршка за време на тешките предизвици. Primegreen материјалите се наш избор за зачувување на нашата планета. adidas секогаш ви го гарантира најдобриот можен квалитет. Спецификација: Состав: 79% рециклиран полиестер, 21% еластин 7/8 крој технологија AEROREADY Машинско перење.
Подетално

adidas YOGA STUDIO 7/8 се женски хеланки дизајнирани за јога, но и за целодневно носење. Ако постои парче облека што мора да го цениме и кое е секогаш во тренд и одговара за секоја пригода, тогаш тоа се хеланките. Можете лесно да ги вклопите во вашиот спортски стил. Појасот обезбедува компресија и добра покриеност и ја нагласува вашата женственост и софистицираност. Изработени се од рециклиран полиестер и еластин и се многу практични за сите временски услови. Технологијата AEROREADY ви ја дава вистинската поддршка за време на тешките предизвици. Primegreen материјалите се наш избор за зачувување на нашата планета. adidas секогаш ви го гарантира најдобриот можен квалитет.
Спецификација:

 • Состав: 79% рециклиран полиестер, 21% еластин
 • 7/8 крој
 • технологија AEROREADY
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Основна поделба Текстил
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош