Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Revival
NIKE Revival
NIKE Revival
NIKE Revival
NIKE Revival
NIKE Revival
NIKE Revival
NIKE Revival
Машка маица
Код на производ:
(DM5637-469)
NIKE

NIKE Revival

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална цена
3.090 ДЕН
Моментална цена
3.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Revival е машка lifestyle маица со кратки ракави. Никогаш не можете да погрешите доколку изберете Nike маица. Кратките ракави, стандардниот крој и кружната крагна се олицетворение на удобност и лежерен стил. Предниот дел на маицата е украсен со дискретно Nike лого во горниот агол, за минималистички, урбан стил. Секоја ваша облека ќе биде комплетирана на вистински начин благодарение на минималистичкиот дизајн на овој модел. Опуштен или спортски стил, која варијанта ѝ да ја изберете Nike Revival машката маица, ќе биде вашиот најдобар сојузник. Спецификација: Машка маица Кратки ракави Стандарден крој Состав: 93% памук, 7% полиестер.
Подетално

Nike Revival е машка lifestyle маица со кратки ракави. Никогаш не можете да погрешите доколку изберете Nike маица. Кратките ракави, стандардниот крој и кружната крагна се олицетворение на удобност и лежерен стил. Предниот дел на маицата е украсен со дискретно Nike лого во горниот агол, за минималистички, урбан стил. Секоја ваша облека ќе биде комплетирана на вистински начин благодарение на минималистичкиот дизајн на овој модел. Опуштен или спортски стил, која варијанта ѝ да ја изберете Nike Revival машката маица, ќе биде вашиот најдобар сојузник.
Спецификација:

 • Машка маица
 • Кратки ракави
 • Стандарден крој
 • Состав: 93% памук, 7% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош