Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Souleaf
adidas Souleaf
adidas Souleaf
adidas Souleaf
adidas Souleaf
adidas Souleaf
adidas Souleaf
adidas Souleaf
adidas Souleaf
adidas Souleaf
Женски костим за капење
Код на производ:
(H46690)
adidas

adidas Souleaf

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална цена
3.388 ДЕН
Моментална цена
3.388 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas SOULEAF е женски костим за капење. Женскиот бикини сет е направен од 83% рециклиран полиестер и 17% еластин. Ви дава модерна и спортска вибрација, прилагодена на секаков вид на градба на тело. Поради квалитетот на материјалот, овој сет е отпорен на хлор, во тој поглед ви овозможува да се освежите во текот на топлите летни денови и во најблискиот базен. Не се лишувајте од релаксирачки и забавни активности. Спецификација: Женски костим за капење Рециклиран материјал отпорен на хлор Состав: 83% рециклиран полиестер, 17% еластин.
Подетално

adidas SOULEAF е женски костим за капење. Женскиот бикини сет е направен од 83% рециклиран полиестер и 17% еластин. Ви дава модерна и спортска вибрација, прилагодена на секаков вид на градба на тело. Поради квалитетот на материјалот, овој сет е отпорен на хлор, во тој поглед ви овозможува да се освежите во текот на топлите летни денови и во најблискиот базен. Не се лишувајте од релаксирачки и забавни активности.
Спецификација:

 • Женски костим за капење
 • Рециклиран материјал отпорен на хлор
 • Состав: 83% рециклиран полиестер, 17% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Костим за капење - дводелен
  Категорија Текстил
  Пол Женски
  Намена Пливање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош