Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Summer
adidas Summer
adidas Summer
adidas Summer
adidas Summer
adidas Summer
adidas Summer
adidas Summer
adidas Summer
adidas Summer
Код на производ:
(HF4086)
adidas

adidas Summer

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Summer е женски шорц кој освојува со својата спортска едноставност и големите можности за комбинирање. Доколку ги носите овие елегантни женски спортски шорцеви, ќе се чувствувате удобно, почнувајќи од утринската рекреација до одење во шопинг или прошетка попладне. Мекиот памучен материјал со странични отвори за оптимален проток на воздух, ќе ви даде чувство на удобност дури и при високите летни температури. Спортските елегантни шорцеви со еластичен појас гарантираат високо ниво на удобност. Овој производ е направен од памук и рециклиран полиестер. Спецификација: Женски шорцеви lifestyle Регуларен крој Еластичен појас Предни џебови Состав: 70% памук, 30% рец. полиестер Странични џебови.
Подетално

adidas Summer е женски шорц кој освојува со својата спортска едноставност и големите можности за комбинирање. Доколку ги носите овие елегантни женски спортски шорцеви, ќе се чувствувате удобно, почнувајќи од утринската рекреација до одење во шопинг или прошетка попладне. Мекиот памучен материјал со странични отвори за оптимален проток на воздух, ќе ви даде чувство на удобност дури и при високите летни температури. Спортските елегантни шорцеви со еластичен појас гарантираат високо ниво на удобност. Овој производ е направен од памук и рециклиран полиестер.
Спецификација:

 • Женски шорцеви lifestyle
 • Регуларен крој
 • Еластичен појас
 • Предни џебови
 • Состав: 70% памук, 30% рец. полиестер
 • Странични џебови

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Категорија Текстил
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош