Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Sportswear Mission V
adidas Sportswear Mission V
adidas Sportswear Mission V
adidas Sportswear Mission V
adidas Sportswear Mission V
adidas Sportswear Mission V
adidas Sportswear Mission V
adidas Sportswear Mission V
adidas Sportswear Mission V
adidas Sportswear Mission V
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(HE3073)
adidas

adidas Sportswear Mission V

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
4.688 ДЕН
Моментална цена
4.688 ДЕН
Моментална цена
4.688 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Sportswear Mission V женските lifestyle долен дел тренерки ќе ви влеат самодоверба и храброст, без разлика дали сте на улица или во соблекувалната. Растегливиот материјал од кој е направен овозможува максимална подвижност при одење и истегнување. Лесно се соблекуваат бидејќи имаат патенти на долниот дел на ногавиците. Во страничните џебови можете да ги склдирате сите потребни ситници. Спецификација: Патент на долниот дел на ногавиците Висок струк Странични џебови со патент Состав на материјал: 61% вискоза , 34% најлон, 5% еластин.
Подетално

adidas Sportswear Mission V женските lifestyle долен дел тренерки ќе ви влеат самодоверба и храброст, без разлика дали сте на улица или во соблекувалната. Растегливиот материјал од кој е направен овозможува максимална подвижност при одење и истегнување. Лесно се соблекуваат бидејќи имаат патенти на долниот дел на ногавиците. Во страничните џебови можете да ги склдирате сите потребни ситници.
Спецификација:

 • Патент на долниот дел на ногавиците
 • Висок струк
 • Странични џебови со патент
 • Состав на материјал: 61% вискоза , 34% најлон, 5% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Панталони
  Категорија Текстил
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош