Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Farm Print
adidas Farm Print
adidas Farm Print
adidas Farm Print
adidas Farm Print
adidas Farm Print
adidas Farm Print
adidas Farm Print
adidas Farm Print
adidas Farm Print
Женски хеланки
Код на производ:
(HA1219)
adidas

adidas Farm Print

Претходна цена
2.388 ДЕН
Моментална цена
2.388 ДЕН
Моментална цена
2.388 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas FARM PRINT се женски хеланки со висок струк. Во моментот кога ќе ја почувствувате удобноста на овие шорцеви, ќе се чувствувате побрзо, посилно и помотивирано од кога било досега. Забавниот принт со точки, носи радост и задоволство во секоја ваша активност. Се одликуваат со тесен крој и совршено се вклопуваат на телото. Благодарејќи на технологијата AEROREADY, овие хеланки ќе ја апсорбираат секоја капка пот што мислите дека може да ве вознемири. Овој модел е направен од минимум 60% рециклирани материјали, во овој поглед, со купувањето на овој производ ја поддржувате амбицијата на adidas да престане со употребата на пластичен отпад. Спецификација: Женски хеланки AEROREADY технологија Висок струк Еластичен појас Состав: 89% рециклиран полиестер, 11% еластин.
Подетално

adidas FARM PRINT се женски хеланки со висок струк. Во моментот кога ќе ја почувствувате удобноста на овие шорцеви, ќе се чувствувате побрзо, посилно и помотивирано од кога било досега. Забавниот принт со точки, носи радост и задоволство во секоја ваша активност. Се одликуваат со тесен крој и совршено се вклопуваат на телото. Благодарејќи на технологијата AEROREADY, овие хеланки ќе ја апсорбираат секоја капка пот што мислите дека може да ве вознемири. Овој модел е направен од минимум 60% рециклирани материјали, во овој поглед, со купувањето на овој производ ја поддржувате амбицијата на adidas да престане со употребата на пластичен отпад.
Спецификација:

 • Женски хеланки
 • AEROREADY технологија
 • Висок струк
 • Еластичен појас
 • Состав: 89% рециклиран полиестер, 11% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Категорија Текстил
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош