Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Colorblock Fleece
adidas Colorblock Fleece
adidas Colorblock Fleece
adidas Colorblock Fleece
adidas Colorblock Fleece
adidas Colorblock Fleece
adidas Colorblock Fleece
adidas Colorblock Fleece
adidas Colorblock Fleece
adidas Colorblock Fleece
Детски дуксер
Код на производ:
(HC5660)
adidas

adidas Colorblock Fleece

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 62 2-3м
 • 68 3-6м
 • 74 6-9m
 • 80 9-12м
 • 86 12-18м
 • 92 18-24м
 • 98 2-3г.
 • 104 3-4г.
 • 110 4-5г.
 • 116 5-6г.
 • 122 6-7г.
 • 128 7-8г.
 • 134 8-9г.
 • 140 9-10г.
 • 146 146
 • 152 11-12г.
 • 158 12-13г.
 • 164 13-14г.
 • 170 14-15г.
 • 176 15-16г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Кога ви е потребна удобност после тренинг, облечете го adidas COLORBLOCK FLEECE детскиот lifestyle дуксер со капуљача за тинејџери. Меката ткаенина изработена од памучна мешавина ќе ви даде луксузно чувство, додека одите на училиште или се дружите со пријателите. adidas памучните производи поддржуваат одржливо производство на памук. Спецификација: Модел: regulalr fit Капуљача Кенгур џеб Еластични делови на ракавите и појасот adidas лого Состав: 70 % памук, 30% рециклиран полиестер.
Подетално

Кога ви е потребна удобност после тренинг, облечете го adidas COLORBLOCK FLEECE детскиот lifestyle дуксер со капуљача за тинејџери. Меката ткаенина изработена од памучна мешавина ќе ви даде луксузно чувство, додека одите на училиште или се дружите со пријателите. adidas памучните производи поддржуваат одржливо производство на памук.
Спецификација:

 • Модел: regulalr fit
 • Капуљача
 • Кенгур џеб
 • Еластични делови на ракавите и појасот
 • adidas лого
 • Состав: 70 % памук, 30% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Категорија Текстил
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  62 2-3м
  68 3-6м
  74 6-9m
  80 9-12м
  86 12-18м
  92 18-24м
  98 2-3г.
  104 3-4г.
  110 4-5г.
  116 5-6г.
  122 6-7г.
  128 7-8г.
  134 8-9г.
  140 9-10г.
  146
  152 11-12г.
  158 12-13г.
  164 13-14г.
  170 14-15г.
  176 15-16г.
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош