Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Mission Victory
adidas Mission Victory
adidas Mission Victory
adidas Mission Victory
adidas Mission Victory
adidas Mission Victory
adidas Mission Victory
adidas Mission Victory
adidas Mission Victory
adidas Mission Victory
Женски дуксер
Код на производ:
(HE3080)
adidas

adidas Mission Victory

Претходна цена
6.788 ДЕН
Моментална цена
6.788 ДЕН
Моментална цена
6.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas MISSION VICTORY е женски дуксер со капуљача. Затворете ги очите и замислете победа. Обезбедете си удобност со овој дуксер за полесно да ги решите предизвиците што ве очекуваат. Технологијата AEROREADY ќе ве натера да останете свежи додека се загревате за претстојните активности. Спецификација: Женски дуксер со капуљача Тесен крој Патент со целосна должина AEROREADY технологија Состав: 56% памук, 40% рециклиран полиестер, 4% еластин.
Подетално

adidas MISSION VICTORY е женски дуксер со капуљача. Затворете ги очите и замислете победа. Обезбедете си удобност со овој дуксер за полесно да ги решите предизвиците што ве очекуваат. Технологијата AEROREADY ќе ве натера да останете свежи додека се загревате за претстојните активности.
Спецификација:

 • Женски дуксер со капуљача
 • Тесен крој
 • Патент со целосна должина
 • AEROREADY технологија
 • Состав: 56% памук, 40% рециклиран полиестер, 4% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Категорија Текстил
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош