Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Art Of Sports
adidas Art Of Sports
adidas Art Of Sports
adidas Art Of Sports
adidas Art Of Sports
adidas Art Of Sports
adidas Art Of Sports
adidas Art Of Sports
adidas Art Of Sports
adidas Art Of Sports
Машка маица
Код на производ:
(HE4825)
adidas

adidas Art Of Sports

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
1.388 ДЕН
Моментална цена
1.388 ДЕН
Моментална цена
1.388 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ART OF SPORT е маица со кратки ракави. Многу е удобна и пријатна за носење. Изработена е од памук. Класичниот дизајн е збогатен со интересна графика, која ќе ве воодушеви. Брендот adidas ви гарантира најдобар можен квалитет и со акцијата Better cotton се грижи за одржливоста на производството на памук во светот. Спецификација: Состав: 100% памук Дозволено е перење во машина за перење Regular fit.
Подетално

adidas ART OF SPORT е маица со кратки ракави. Многу е удобна и пријатна за носење. Изработена е од памук. Класичниот дизајн е збогатен со интересна графика, која ќе ве воодушеви. Брендот adidas ви гарантира најдобар можен квалитет и со акцијата Better cotton се грижи за одржливоста на производството на памук во светот.
Спецификација:

 • Состав: 100% памук
 • Дозволено е перење во машина за перење
 • Regular fit

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Категорија Текстил
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош